Najbardziej popularne namioty handlowe.

Najbardziej popularne namioty handlowe.

Namioty handlowe mogą przyjmować postać prostego zadaszenia na stelażu, którego zadaniem jest przede wszystkim ochrona przed nadmiernym  promieniowaniem słonecznym lub półotwartego pawilonu o zróżnicowanym metrażu. W sprzedaży dostępne są również namioty z drzwiami i oknami, które doskonale sprawdzają się jako mobilne punkty sprzedaży na niepogodę. Które namioty handlowe są najbardziej popularne?

Zdawać by się mogło, że najpopularniejsze są najmniejsze, a więc te o wymiarach 2x3m oraz 3x4,5m, tymczasem nasze doświadczenie oraz liczba sprzedanych dotychczas namiotów handlowych wskazują na coś znacznie innego. Najpopularniejsze są namioty handlowe o wymiarach 3x6m ze ścianami. Tego typu namioty oferujemy na stalowym stelażu ze stalowymi łącznikami. Dach wykonujemy z wodoodpornej i wodoszczelnej tkaniny. Z tej samej tkaniny wykonujemy ściany boczne, które dla większej wygody użytkowania są montowane na rzepy. W zależności od potrzeb oraz preferencji użytkownicy mogą korzystać z samego dachu namiotu na stelażu lub całego pawilonu handlowego. Całość zapakowana w solidny pokrowiec jest wygodna w transporcie i nie sprawia kłopotów podczas przechowywania. Złożony namiot handlowy zajmuje zaskakująco niewiele miejsca w magazynie lub innym pomieszczeniu firmowym.

Metraż to nie jedyny czynnik decydujący o popularności konkretnych namiotów handlowych

Klienci, którzy często biorą udział w imprezach plenerowych dobrze wiedzą, że pogoda jest nieobliczalna i z łatwością może pokrzyżować szyki nawet najlepszego organizatora. Wówczas warto mieć przy sobie stoisko wystawiennicze, które osłoni nas przed nadmiernym słońcem lub przeciwnie, przed wiatrem i deszczem. To właśnie Ci klienci nierzadko rezygnują z powierzchni oferowanej przez półotwarte pawilony handlowe na rzecz ochrony, jaki zapewnia relatywnie mniejszy namiot z drzwiami. W asortymencie posiadamy namiot z drzwiami i oknami o wymiarach 2x3m. Nie jest do duża konstrukcja, ale relatywnie niewielki rozmiar nie umniejsza jej popularności, zwłaszcza wśród rękodzielników oraz freelacerów, którzy często oferują swoje produkty w ramach sprzedaży bezpośredniej. Jakie zalety ma namiot z drzwiami i oknami?

Namiot handlowy z drzwiami i oknami o wymiarach 2x3m oferuje wszystko, czego może potrzebować indywidualny wystawca. Konstrukcja jest bardzo prosta, dzięki czemu można ją szybko złożyć i rozłożyć. Osoby często podróżujące z namiotem szybko osiągają taką wprawę w jego rozkładaniu i składaniu, że bez najmniejszego problemu robią to w pojedynkę. Niewielki rozmiar to także atut podczas targów organizowanych w przestrzeniach zamkniętych. Namiot handlowy doskonale spełnia się w roli stanowiska wystawienniczego. Wszystkie ściany są montowane na rzepy, w związku z czym w razie potrzeby możemy je zdjąć lub założyć. Okna wykonane z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego zapewniają dopływ naturalnego światła. W razie niepogody można je zasłonić tworząc jednolitą powierzchnię ściany. Zasuwane na zamek błyskawiczny drzwi pozwalają „zamknąć” i „otworzyć” namiot w dowolnym momencie, podczas gdy zamocowane nad ich górną krawędzią zaczepy pozwalają przymocować zrolowaną plandekę bez konieczności demontażu całych drzwi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl