Zielono-srebrna plandeka 120gm2

Plandeka 120gm2 idealnie sprawdzi się do tymczasowego zabezpieczenia przedmiotów przed warunkami panującymi na zewnątrz, a także wewnątrz budynku. Plandeki tej gramatury cechują się bardzo wysoką wodoodpornością, dzięki czemu jeszcze lepiej zabezpieczają przedmioty przed deszczem.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów marka Royal Poland posiada najlepsze plandeki na rynku! Zabezpieczą one doskonale przedmioty przed kurzem i pleśnią, a także szkodliwym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Gwarantujemy najlepsze plandeki w korzystnych cenach. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Plandeka 120 gm2 - najwyższa wytrzymałość i grubość

Plandeka 120gm2 to niezwykle wytrzymały i odporny na czynniki zewnętrzne system ochronny, który możemy zastosować w różnych warunkach. To, co wyróżnia oferowany system ochronny na tle innych plandek to:

- wysoka gramatura ( 120g) powoduje zwiększenie wytrzymałości i żywotności plandeki

- aluminiowe oczka pozwolą na prawidłowe zamocowanie plandeki

- wzmocniona podwójnie krawędź

- plandeka dostępna w kolorze zielono – srebrnym

- gwarancja najwyższej jakości

- aluminiowe oczka, dzięki którym rdza nie będzie osiadać

- bardzo wytrzymały i gruby sznur mocujący

Plandeka 120gm2 jest bardzo funkcjonalna! Można jej użyć do zacieniania, zakrywania i osłaniania przedmiotów. Doskonale sprawdzi się w między innymi:

- budownictwie

- rolnictwie

- gospodarstwie domowym

- wewnątrz pomieszczeń

- transporcie

U nas znajdziesz szeroki wybór plandek 120g. Dostępne są one w kolorze zielono – srebrnym i wielu rozmiarach. Najmniejsze plandeki zaczynają się od rozmiaru 2x3m, natomiast największe plandeki są w rozmiarze 8x12m. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. W stałej sprzedaży oferujemy również plandeki o niższej i wyższej gramaturze, m.in. plandeki 75g, plandeki 150g.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl