Plandeka niebieska 75g

Plandeka niebieska sprawdzi się w budownictwie i wielu dziedzinach gospodarki. Na polach uprawnych odpowiednio zabezpieczy plony. Prawidłowo osłoni przydomowe baseny, meble ogrodowe, rowery i drewno, zarówno konstrukcyjne, jak i opałowe. Jako, że plandeka jest wielokrotnego użytku, w momencie kiedy staje się już niepotrzebna, można ją odpowiednio wyczyścić i schować do kolejnego użycia – po złożeniu plandeka 75g nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Jej dodatkową zaletą jest fakt, iż nie przeciera się w miejscach składania, co umożliwia nawet długotrwałe przechowywanie.

Główne właściwości jakimi cechuje się plandeka 75g to ochrona i izolacja. Plandeka o gramaturze 75g idealnie zastąpi pokrowce na meble ogrodowe, ponieważ wykonywana jest w wielu dostępnych rozmiarach. Dzięki użyciu plandeki, meble ogrodowe posłużą dłużej i nie ulegną zniszczeniu. Jednocześnie ich ochrona przy pomocy plandeki jest znacznie łatwiejsza niż w przypadku dedykowanych pokrowców.

Wiele korzyści w jednej plandece!

Stosowanie niebieskiej plandeki niesie za sobą same korzyści. Nie musimy się już martwić o rzeczy pozostawione na zewnątrz i wystawione na działanie panujących warunków atmosferycznych. Ochroni ona przed deszczem, wiatrem i słońcem. Plandeka 75g dostępna jest w wielu rozmiarach, stąd zastosujemy ją nie tylko do okrycia pojazdów, przedmiotów, ale również ochroni materiały budowlane, które muszą być odpowiednio zabezpieczone.

Mocowanie plandeki

Plandeka ma za zadanie odpowiednio ochronić przedmioty. Żeby wywiązywała się ze swojego zadania w 100% należy zwrócić uwagę przede wszystkim na odpowiednie zamocowanie plandeki. Odpowiednio wcześniej dopasowane plandeki, pod względem grubości i rozmiaru należy przepleść sznurkiem, który będzie utrzymywać plandekę na przedmiocie. Plandeka musi zostać odpowiednio dopasowana, żeby wiatr jej nie zwiał.

Ceny plandek są bardzo korzystne, a ich wykonanie stoi na najwyższym poziomie! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Oferujemy też plandeki 60gm2, plandeki 90g, plandeki 120gm2.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl