Siatka do trampoliny

Trampolina to fantastyczna zabawka dla małych i dużych. Niestety może być bardzo niebezpieczna. Dlatego, żeby zapewnić jej użytkownikom komfort oraz bezpieczeństwo zabawy niezbędna jest siatka do trampoliny. Siatki do trampoliny wykonuje się z materiałów syntetycznych o podwyższonej trwałości tak, aby były możliwie jak najtrwalsze i jak najbardziej odporne na szkodliwe oddziaływanie czynników atmosferycznych. Siatki do trampolin nie powinny parcieć lub kruszeć, w przeciwnym razie mogą one zagrażać bezpieczeństwu użytkowników.

Siatka do trampoliny nie jest produktem uniwersalnym. Przed zamówieniem konkretnego produktu należy dokładnie zmierzyć trampolinę i odpowiednio dopasować rozmiar siatki. Elementem o istotnym znaczeniu jest także liczba słupków montażowych.

Siatki do trampolin w Royal Poland

W swojej ofercie posiadamy siatki do trampolin wykonane z najwyższej jakości materiałów. Każda siatka jest przeznaczona do montażu na słupkach, dzięki czemu jest stabilna i zapewnia wysoki komfort użytkowania. Siatki dostępne w naszej ofercie handlowej posiadają wejścia zamykane na zamek błyskawiczny. Zamek błyskawiczny jest rozwiązaniem o wiele bardziej funkcjonalnym niż rzep, jest również trwalszy. W ofercie posiadamy także siatki zabezpieczone dodatkowym filtrem UV. Filtr UV zwiększa odporność osłony trampoliny na promieniowanie słoneczne, dzięki czemu siatka nie płowieje i może być użytkowana jeszcze dłużej. Oferujemy także siatki cieniujące 90% oraz laser świąteczny.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl